KikiTiki - výrobce ptačích budek

Jsme KikiTiki, výrobce ptačích budek a obydlí pro zvířata. Nabízíme ptačí budky, krmítka, hmyzí hotely  a obydlí pro savce, která jsou pro své obyvatele bezpečným a pohodlným domovem. Snažíme se o to, aby naše výrobky byly divokým zvířatům přirozenou náhradou za mizející přírodní místa. Při vývoji našich výrobků studujeme dostupnou odbornou literaturu, abychom si byli jisti, že děláme pro naše zvířecí přátele to nejlepší. Jsme pyšní na to, že spolupracujeme na ochraně ohrožených druhů, věnujeme se i nestandardním zakázkám.

Stavebnice  

Lidem, kteří ptákům a dalším zvířatům obydlí poskytují, nabízíme stavebnice, které obsahují vše potřebné pro sestavení úplného výrobku.

Stavebnice vytváříme tak, aby je mohli společně sestavovat rodiče s dětmi. Vidíme, že dětský zájem o přírodu  se tím výrazně posiluje.

Dbáme na to, aby stavebnice fungovala tak, že přirozeně vede k dosažení profesionálního výsledku. Při výrobě používáme nejmodernější technologie, jako je řezání vysokotlakým vodním paprskem. Na kvalitě výrobků je to vidět.

Použité materiály

Používáme takové materiály a prvky, které neškodí životnímu prostředí - dřevo, přírodní oleje, kaučuk a další. Ty prvky, které přežijí životnost dřeva, lze recyklovat. Používáme výhradně certifikované zdravotně nezávadné nátěrové hmoty. Usilujeme o to, abychom užili maximum prvků, které mají lokální původ.

Chceme mít zajímavé konečné ceny

Jako výrobci chceme, aby naše vysoce kvalitní výrobky byly dostupné všem. Balíme je obvykle naplocho, abychom minimalizovali náklady na přepravu. Používáme obnovitelné či recyklovatelné obalové materiály.

Výrobní postupy optimalizujeme tak, abychom minimalizovali množství odpadu a ten odpad, který nevyhnutelně vznikne, recyklovali nebo smysluplně využili.

Proč nakupovat u výrobce

Budky jsou  vystaveny náročným povětrnostním podmínkám stejně jako domy, ve kterých bydlíme. Proto i u budek se může stát, že sem tam je potřeba něco opravit. V takových případech se na nás můžete vždy obrátit. Slibujeme, že společně nalezneme řešení.

Provozovatelem e-shopu www.kikitiki.com je společnost Lindgrove, s.r.o.

Adresa:  Horova 825/19
              Pražské Předměstí
              500 02 Hradec Králové

IČ:  03034186

DIČ: CZ03034186

Spisová značka: C 33683 vedená u Městského soudu v Hradci Králové

tel.: + 420 603 102 363

e-mail: info@kikitiki.com

Najdete nás i na stránkách Firmy.cz